Ми гарантуємо оригінальність, належну якість та дотримання термінів зберігання всіх товарів, які продаємо.

Ми зобов’язуємося доставити вам товар у комплектації, в якій він надається виробником. При цьому допускається незначна невідповідність зовнішнього вигляду товару зразкам на сайті. Різниця може бути обумовлена різною перенесенням кольорів моніторів, а також змінами, внесеними виробником в дизайн упаковки.

У присутності працівника Нової Пошти уважно огляньте товар, не порушуючи цілісності упаковки, щоб переконатися, що Вам доставили те, що Ви замовляли, і Вас влаштовує зовнішній вигляд товару. Усі претензії щодо невідповідності товару замовленню, або зовнішніх дефектів і пошкоджень, приймаються тільки в момент доставки товару.

Якщо ви виявите брак або пошкодження товару, ми обов’язково обміняємо його на товар належної якості.
Для обміну бракованого товару звертайтесь, будь ласка, на адресу ukrtubik@gmail.com, бажано прикріпити фотографії бракованого товару.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ!

Згідно Закону України “Про захист прав споживачів”, №1023-XII від 12.05.1991, парфумерно-косметичні товари входять до переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну. При отриманні замовлення уважно оглядайте покупку у присутності кур’єра. Якщо Вам не подобається зовнішній вигляд або товар не відповідає параметрам замовлення, не розкриваючи упаковки, повертайте замовлення кур’єру, ми обов’язково замінимо його. Претензії на вигляд приймаються тільки в момент доставки.

Щодо законодавчої бази, то у Законі “Про захист прав споживачів” все сформульовано гранично чітко: “Споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольняє його за формою, габаритами, фасоном , кольору, розміру або інших причин не може бути використаний ним за призначенням”.

У разі помилки з боку продавця товар буде замінено на правильне, або буде здійснено повернення коштів, по пред’явленні претензій від покупця протягом трьох днів з моменту отримання замовлення.

Будьте уважні під час вибору товару.