Фабрика Краси розпочала свою діяльність у 2005 році. За такий тривалий час роботи ми здобули значний досвід та кваліфікацію, а також широкі технологічні та технічні можливості для того, щоб все частіше радувати вас новими покращеними формулами та рецептурами.

Нашу місію ми бачимо в тому, щоб дарувати вам красу за допомогою недорогих, але водночас якісних та ефективних косметичних засобів. «Створюючи косметику, даруємо красу!» – наш девіз, яким слідують усі співробітники компанії.

У нашому асортименті ви зможете підібрати відповідні саме вам засоби для очищення обличчя, креми, засоби догляду за тілом. Візитною карткою бренду «Фабрика Краси» стали натуральні спреї для тіла: чудові аромати ягід та фруктів не залишать вас байдужими!

Вибираючи косметику торгової марки «Фабрика Краси», ви отримуєте не просто засоби догляду за обличчям і тілом, але також любов і турботу наших співробітників, вкладені в кожну баночку та тюбик косметики.

У 2016 році ми оновили наш асортимент і тепер пропонуємо косметику у легкому та привабливому дизайні. Наші фахівці врахували відгуки та побажання наших споживачів та покращили формулу засобів для очищення особи, а також засобів для догляду за тілом.

Продукція Фабрики Краси