Статическое наложение
Liv Delano
HEALTHY SKIN
HEALTHY SKIN
Green Care
GREEN CARE
Superfood
Dream Skin
INTIMATE
Glow Up
Wonder Girl
Pheromone Zone
LOVE MY HAIR
Stem Cells
7 Трав 7 Масел
Mister X
Nature Kiss
Soul Melody
HYALURON ELIXIR
Happy Baby
Fleur de France
Sun Screen
Fito Complex
Aroma Fantasy
Gentleman
The Apothecary
Oriental touch
Organic Oils Collection
Sun of life
Green Style
Valeur
Professional care at home

2007 року фірма «Белгейтс» вивела на ринок новий косметичний бренд Liv Delano (Лів Делано). Завдяки вкладенню іноземного капіталу в Білорусі було збудовано завод європейського рівня, який відповідає вимогам GMP. Усі роботи з будівництва та внутрішнього облаштування проводились чеською компанією BLOC.

Сучасне обладнання виробництва Швейцарії та Чехії, чудове оснащення цехів — все це дозволяє виробляти косметичну продукцію, здатну гідно конкурувати з вітчизняними та зарубіжними брендами.

Компанія встановила пріоритетом своєї діяльності виробництво інноваційної, високотехнологічної, але водночас максимально «зеленої» (натуральної) косметики, що відповідає найкращим західноєвропейським зразкам, гарантуючи при цьому безпеку та ефективність. Завдання компанії – не йти навздогін за іншими косметичними фірмами, а знайти на ринку свою власну унікальну нішу та створення принципово нових для білоруського ринку косметичних засобів.

Компанія працює з найбільшими у світі виробниками високоякісної сировини для парфумерно-косметичної продукції, серед яких BASF, Dow Corning, Pentapharm Ltd. Chemyunion та ін.

Відмова від використання у виробництві російської та китайської сировини, а також використання в рецептурах нових серій останніх розробок та інноваційних компонентів, вироблених фірмами Західної Європи, Америки та Японії, дозволило вивести продукцію Liv Delano на якісно новий рівень.

Фахівці компанії регулярно відвідують практичні семінари, які проводять постачальники сировини, вивчають нові технології створення косметичної продукції та сучасні напрямки у дизайні упаковки.