Статическое наложение
Modum
KAMPO Oriental Care
Bamboo
32 жемчужини
BIO system
Botanic Therapy
Modum For kids
Nordic Flora
AeRi Korean Beauty
MODO
Академия природы
WÜNDERDENT
Зимняя коллекция
VegeVita DETOX
Ветка Сакуры
MoDo Alice

 

Про компанію:

СОАТ “Парфумерно-косметична фабрика “Модум − наша косметика”

Підприємство випускає широкий асортимент засобів для догляду за ротовою порожниною, косметики (креми, бальзами, шампуні, подарункові набори, зубні пасти, ополіскувачі для порожнини рота), а також засоби особистої гігієни. Компанія веде активну роботу на косметичному ринку вже 25 років і виробляє продукцію, яку вже давно оцінили та полюбили на закордонних ринках: України, Казахстану, Узбекистану, країн Балтії, у Німеччині та Гонконгу.

Нагороди та досягнення

Продукція фабрики регулярно займає перші місця на різних виставках та конкурсах, добре відома на території країн ближнього та далекого зарубіжжя та користується заслуженим попитом у покупців. Компанія є володарем понад 35 нагород, включаючи неодноразові перемоги у конкурсах “Народна марка”, “Бренд року”, “Вибір року”, “Кращі товари Республіки Білорусь”.

Компанія − №1 у Республіці Білорусь із виробництва коштів на догляд за порожниною рота, серед вітчизняних виробників.

Наша місія

Ми виробник якісної косметики, якому довіряють свою красу та здоров’я вже три покоління споживачів. Ми віртуозно поєднуємо класику та інновації, пропонуючи кожному поколінню ефективні та актуальні засоби догляду за собою.

Якість продукту ми забезпечуємо якістю роботи, якістю обладнання, якістю сировини.

Безпека та якість продукції

Перш ніж потрапити на прилавки магазинів, вся продукція проходить серію медичних та лабораторних тестів, що підтверджують високий рівень її споживчих властивостей, якості та ефективності. Безпека готової продукції контролюється випробувальною лабораторією підприємства, акредитованою у системі Держстандарту Республіки Білорусь у.

Система Менеджменту Якості відповідає вимогам стандарту СТБ ISO 9001-2015 Національної системи сертифікації, а також вимогам стандарту DIN EN ISO 9001:2015 Німецької системи акредитації, що підтверджується щорічно, з моменту отримання у 2004 році першого сертифікату.